Elektronická cigareta eGo-C 2 kusy s poštovným do celej SR za 22,59 eur

Elektronická cigareta eGo-T, eGo-C a eGo-W vrátane poštovného a balného do celej SR. Nenechajte sa neustále obmedzovať veď predsa s elektronickou cigaretou je fajčenie lacnejšie, bezpečnejšie, zdravšie a omnoho pohodlnejšie. Zľava 69%!
Nedostupná
22,59 €
Pôvodne Zľava Ušetríte
79 € 71% 56,41 €

Zľavu je možné objednať ešte

172 kúpených

Ponuka už skončila

 

Kupón zahŕňa

Kupón za 22,59 eur Elektronická cigareta eGo-C:
2x Elektronická cigareta eGo-C s príslušenstvom
1x Poštovné a balné do celej SR (Slovenskou Poštou)

Kompletné balenie s príslušenstvom obsahuje:
2x EGO C v čiernej farbe
2x Batéria 900 mAh
5x atomizér
5x Cartridge prázdna
1x USB nabíjačka
1x Manuál

Kupón za 20,85 eur Elektronická cigareta eGo-T:
2x Elektronická cigareta eGo-T s príslušenstvom
1x Poštovné a balné do celej SR

Kompletné balenie s príslušenstvom obsahuje:
2 ks Tank atomizér Ego-T
2 ks Batérií Ego-T 900mAh s funkciou 3 click protection
5 ks Tank s náplňou MALBORO 11mg
1 ks nabíjačka na 220 V
1 ks USB nabíjačka do PC

Kupón za 23,59 eur Elektronická cigareta eGo-W:
2x Elektronická cigareta eGo-W s príslušenstvom
1x Poštovné a balné do celej SR

Kompletné balenie s príslušenstvom obsahuje:
2x elektronická cigareta eGo - W 900 mAh
1x nabíjačka 220 V
1x nabíjačka do USB
5 x Tank naplnené !
1x Manuál

Cigarety je potrebné objednať vyplnením objednávkového formuláru v podmienkach využitia

Tovar Vám bude expedovaný do 20 dní

Podmienky využitia

 • Maximálny počet kupónov na osobu: nie je
 • Celkový maximálny počet kupónov : nie je
 • Minimálny počet predaných kupónov: nie je
 • Kupóny je možné využiť od zakúpenia do 31.1. 2013
 • Cigarety je potrebné objednať vyplnením tohto objednávkového formuláru najneskôr do 25.1. 2013: OBJEDNÁVKA TOVARU
 • Tovar Vám bude expedovaný do 20 dní


POZOR! PREDĹŽILI SME PRE VÁS PLATNOSŤ KUPÓNOV AŽ DO 31.1.2013!


PO OBDRŽANÍ KUPÓNU JE TOVAR POTREBNÉ OBJEDNAŤ TU


Fajčite na miestach, kde sa to nesmie, navyše zdravšie a bez obťažovania svojho okolia oblakmi dymu. Oddýchnu si vaše pľúca, priatelia, ale aj peňaženka.

S elektronickou cigaretou je fajčenie lacnejšie, bezpečnejšie a zdravšie. Fajčiarom sa nepáčilo neustále obmedzovanie lahodnej a upokojujúcej činnosti. Vlády mnohých krajín fajčenie postupne zakazujú. A preto prišli čínski vynálezcovia v roku 2006 s revolučným nápadom -elektronickou cigaretou. Miesto tabakovej zmesi využíva špeciálny a zdravší, takzvaný e-liquid.

Fajčenie e-cigarety je pre zdravie omnoho bezpečnejšie. Špeciálne mikrozariadenie - atomizér - nahrieva kvapalnú náplň. Vy tak vdychujete iba uvoľnené výpary bez jedovatých splodín. Navyše si sami vyberáte náplň a tým aj intenzitu obsiahnutého nikotínu. Ak návykovú nikotínovú dávku postupne znižujete, zbavujete sa zároveň závislosti na fajčení. Užite si vôňu a chuť tabaku, vyberte si svoju príchuť, rovnako ako u klasických cigariet!

Elektronická cigareta eGo-C vydrží oveľa dlhšie ako bežné e-cigarety. Tento nový model obsahuje kompletné príslušenstvo, navyše náplň nicotine tobacco taste je v cene.

Informácie o produkte

Kompletné balenie eGo-C s príslušenstvom obsahuje:

 • 2x EGO C v čiernej farbe
 • 2x Batéria 900 mAh
 • 5x atomizér
 • 5x Cartridge prázdna
 • 1x USB nabíjačka
 • 1x Manuál
 • 1x 10ml liquid 12 mg nicotine American Tobacco taste

      

Elektronická cigareta eGo-C, najnovší a najkvalitnejší model!

Elektronická cigareta  eGo-C predstavuje najnovší typ s vymeniteľným systémom. Už tak nemusíte dokupovať a vymieňať celý atomizér po jeho opotrebení, stačí si zaobstarať iba novú hlavicu. Je to praktické a ekonomické. Navyše v základnej sade ich nájdete rovno päť!

        

Kapacita batérie bez problémov vystačí fajčiarovi s 20 cigaretami za deň na jedno nabitie po celý deň. Batéria má novo funkciu ukazovatele nabitie vďaka zmene farby tlačidla. Atomizer eGo-C môže byť používaný aj s klasickými batériami eGo-T (eGo).

Ide o inovovanú e-cigaretu eGo-T. Novinkou oproti eGo-T je rozoberateľný atomizér a s tým aj lepšie čistenie a hlavne nižšia cena za náhradný atomizér. Zásobník je veľmi ľahko plniteľný a pretože je z priehľadného materiálu, je veľmi jednoducho kontrolovateľné koľko e-liquidu ešte obsahuje. Nehrozí tak situácia, že budete nečakane bez zásoby e-liquidu. Veľká výhoda tohto riešenia je predovšetkým neskreslená chuť e-liquidu. Plnenie špeciálnou ihlou, tzn. obmedzenia "vytekanie" cigarety.

Oproti automatickým systémom spínania e-cigaretu eGo-C ovládate jednoduchým stlačením tlačidla. Nemusíte poťahovať veľkou silou, aby ste aktivovali nahrievanie náplne. Uvoľňovanie lahodnej chuti tabaku si riadite podľa seba.

              

Atomizér sa skladá z troch častí. Nie je potrebné meniť atomizér stačí vymeniť poze časť ktorá je používaním zničená (hlava atomizer). Cartridge s obsahom 1,1 ml poskytne dostatok času na ďalšie plnenie e-Liquide. Do atomizer je liquid dodávaný cez špeciálny ihlu. Odpadá časté dokapávání, výmena vatičky a prakticky nehrozí akýkoľvek únik tekutiny. Cartridge je opakovane použiteľná. Rýchlo nabíjačka nabije batériu počas 1,5 až 2h.

                

Zamknite svojej e-Cigo

Fajčenie elektronickej cigarety eGo-C je naozajstným zážitkom. Počas vašej dymové siesty vás svetelná signalizácia upozorňuje na nesprávne fajčenie či slabú batériu. E-cigareta eGo-C navyše obsahuje novú funkciu úspory batérie. Päťkrát stlačíte tlačidlo a cigareta sa uzamkne.

Vyskúšajte jednu z najspoľahlivejších a najpredávanejších e-cigariet na svete!


Elektronická cigareta eGo T:

 

Informácie o produkte

 • 2 ks Tank atomizér Ego-T
 • 2 ks Batérií Ego-T 900mAh s funkciou 3 click protection
 • 5 ks Tank s náplňou MALBORO 11mg
 • 1 ks nabíjačka na 220 V
 • 1 ks USB nabíjačka do PC
 • Plne nabitá batéria vydrží 600- 650 potiahnutí
 • Doba nabíjania 3 hodiny
 • Certifikát CE 
 • Rozmery l= 127 mm ( 143mm), d= 14mm
 • Kapacita 650mAh

Fajčenie e-cigarety je pre zdravie omnoho bezpečnejšie. Špeciálna mikrozariadenie - atomizér - nahrieva kvapalnú náplň. Vy tak vdychujete iba uvoľnené výpary bez jedovatých splodín. Navyše si sami vyberáte náplň a tým aj intenzitu obsiahnutého nikotínu. Ak návykovú nikotínovú dávku postupne znižujete, zbavujete sa zároveň závislosti na fajčení.

  

Elektronická cigareta Ego- T patrí k najlepším, najkvalitnejším, najspoľahlivejším a najpredávanejším elektronickým cigaretám všade na svete. Elektronická cigareta eGo- T zaručuje pravú chuť e-liquidu s vysokou dýmovosťou a tým si môžete užiť pocit z fajčenia viac realisticky. Má vysokú kapacitu cartridge a to celých 600 až 650 potiahnutí.

    

eGo-T vydrží dlhšie a nahradí až 2 kartóny bežných cigariet. Medzi atomizérom a samotnou náplňou nie je žiadna ďalšia prekážka. Tabakovú chuť preto neskresľujú iné výpary (zápach z plastu). Zažijete tak rovnaký pocit, ako s bežnou cigaretou. A popolník má dovolenku. Tvorbu tabakové pary ovládate sami len dĺžkou stlačenia tlačidla. Netreba silne naťahovať. Fajčenie elektronickej cigarety ešte nikdy nebolo pohodlnejšie


 

Elektronická cigareta eGo W:

2 elektronické cigarety eGo-W 900mAhs poštovným

Získajte až 2 kusy vysokokvalitnej elektronickej cigarety eGo-W s poštovným.

 

Elektronická cigareta eGo-W je osvedčený a najrozšírenejší model elektronickej cigarety na svete!
Je určená pre e-fajčiarov, ktorí už definitívne klasické fajčenie zavrhli. Elektronická cigareta eGo-W je väčšia ako klasická cigareta, ale výmenou za jej robustnosť zabudnetete na to, čo je vybitá batéria, alebo prázdna náplň!

Informácie o produkte:

Balenie obsahuje:

 • Kompletné balenie s príslušenstvom obsahuje:
  2x elektronická cigareta eGo - W 900 mAh
  1x nabíjačka 220 V
  1x nabíjačka do USB
  5 x Tank naplnené !
  1x Manuál


Poprednými vlastnosťami e-cigarety sú väčšie množstvo dymu, geniálne detailné spracovanie, vyšší výkon a hlavne neporuchovosť.

Novinkou je "Tank systém", čo znamená, že sa už nebude používať buničina, ale do prázdnej náplne sa naleje kvapalina nazývaná liquid. Následne sa zastrčí takzvaný Tank do atomizéra a Vy si už môžete vychutnávať dym obľúbených príchutí.

Spoločnosť

GPG GROUP s.r.o.
Košice
Slovakia